Telefon:+48 537 782 858

Email: kontakt@sekcjalasertag.pl

• Co trzeba wziąć ze sobą na laser tag?

Takie pytanie na pewno powstaje przy pierwszym spotkaniu z grą w taktyczny laser tag. W tym artykule postaramy się pokazać rzeczy jakie będą niezbędne w grze i sprawią, że zabawa z nami będzie jeszcze ciekawsza.

 

Buty

 
buty1 buty2 buty3
 

Pierwsza i wymagana przez nas rzecz – wygodne obuwie. Mamy kilka wskazówek do graczy: • Buty muszą być albo sportowe albo wojskowe, • Rozmiar butów powinien być odpowiedni, bo będzie sporo biegania, • Granie na obcasie, czy w klapach jest niedopuszczalne, • Na poligonach mogą znajdować się kamienie, gałęzie dlatego prosimy nie zabierać butów na cienkiej podeszwie lub z miękkich materiałów. Z naszego doświadczenia wiemy jak nieodpowiednio dobrane obuwie może wpłynąć na przyjemność grania. Prosimy bardzo poważnie potraktujcie to w czym będziecie walczyć.

Odzież

 

kam  

Drugą istotną rzeczą nad którą trzeba się zastanowić jest odzież. Sekcja Lasertag ma na stanie kilka mundurów do wynajęcia, ale zawsze uprzedzamy wszystkich żeby zabrali ze sobą odzież na zmianę. Zalecamy graczom dobrać odzież w ciemnych kolorach ( zieleń, granat, bądź kamuflaż wojskowy ). Nie ubierajcie drogich albo nowych spodni, bo akurat ten element stroju jest najbardziej narażony na uszkodzenie. Żeby zamówić u nas kamuflaż, prosimy zaznaczać tę informację odpowiednio w formularzu lub mailu. Polecamy także wziąć ze sobą nakrycie głowy( czapka z daszkiem, bandana, chusta, czapka), dzięki temu opaska z czujnikami trzyma się lepiej i nie ma problemów ze stabilnością podczas biegania.  

Woda, jedzenie

food2 Tropical Cyclone Relief Operation, Bangladesh
  Taktyczny laser tag to aktywna forma wypoczynku wymagająca od graczy sporego wysiłku fizycznego. Podczas gry niezbędne jest uzupełnianie płynów. Staramy się zapewnić wodę na poligonie, ale prosimy żeby każdy grać miał ze sobą picie. W zimowym okresie gry polecamy wziąć ze sobą herbatę w termosie żeby zapełnić komfort i rozgrzać się. Odnośnie jedzenia: oferujemy batoniki energetyczne oraz żele uzupełniające minerały w organizmie. Oczywiście nie zabraniamy brać jedzenia ze sobą. W przerwie można zjeść przekąskę i odpocząć na świeżym powietrzu.    

Plecak (opcjonalnie)

  plecak1  

Niektóre scenariusze wymagają od drużyn transportu flagi lub innego artefaktu z punktu A w punkt B. W tym przypadku plecak daje możliwość uwolnienia rąk i pozwala nadal strzelać w przeciwników. Nie osłabia się wtedy swojej drużyny. Mały plecak pozwala także nosić ze sobą wodę, co jest bardzo polecane w letni upał.

Leave a Reply