Telefon:+48 537 782 858

Email: kontakt@sekcjalasertag.pl

Scenariusze gier z Sekcjalasertag

Jak tradycyjny Lasertag staje się ciekawszy

   

Standardowy Death Match może być interesującym tylko do pewnego momentu. Z biegiem czasu, ekipa zaczyna się nudzić. Dlatego sekcjalasertag zawsze ma w zanadrzu sporo scenariuszy dla urozmaicenia gry. Ponadto zawsze staramy się dać z siebie 100% aby nasi gracze chcieli odwiedzać nas ponownie. Bez ciekawych misji i zadań byłoby to niemożliwe.

 

wqqe

Jakie zadania możemy przygotować dla was? Zacznijmy od tego, że przeprowadzamy misje z wykorzystaniem dodatkowych akcesoriów oraz typowe strzelanki. Nasze gadżety spełniają dużo różnych funkcji i nawet klasyczny scenariusz z przejęciem bazy możemy rozegrać na kilka sposobów.

 

32432

 

Na czym skupiamy uwagę podczas misij. Najważniejszą rzeczą podczas tworzenia zadań jest usunięcie "białych plam" podczas gry. Niedomówienia lub brak precyzyjnego wyjaśnienia scenariusza powoduje, że gracze nie wiedzą jak należy się zachować na polu gry. Aby uniknąć problemów, zawsze testujemy wszystkie rozwiązania i dokładnie sprawdzamy każdy szczegół.

Ponadto, w niektórych scenariuszach bardzo ważny jest rozkład sił. Najlepszym przykładem jest misja "przyjęcie i obrona". Potrzebowaliśmy miesiąc żeby udoskonalić ten scenariusz i wyeliminować wszystkie niedopatrzenia.

 

Symetria

 

Misje można podzielić na dwa typy: symetryczne i asymetryczne. Weźmy klasyczny "Capture the Flag", który jest używany zarówno w paintball-u i airsoft. Opcja symetrii ma miejsce, gdy zespoły są w równej odległości po obu stronach pola, i każda drużyna ma za zadanie odebrać flagę przeciwnika. Jeśli teren od początku sprzyja jednej ze stron, robimy wówczas misje asymetrycznie - jedna drużyna broni flagi, zaś druga musi przejąć ją i doprowadzić do swojej bazy. Inna wersja "symetrycznej misji". Flagi są położone w dwóch miejscach. Drużyna powinna nie tylko zabrać flagę przeciwnika, ale również chronić swoją. Dlatego zawsze jesteśmy przygotowani na gry w odpowiednim terenie i dopasowujemy scenariusze tak, żeby każdy otrzymał przyjemność z rozrywki i był na równych warunkach ze wszytkimi.

 

sefg

 

Misja "przyjęcie / obrona"

Jest to jeden z klasycznych i najciekawszych scenariuszy, jakie Sekcja Lasertag udoskonaliła i przerobiła na swój nowatorski sposób. „Capture the flag” można zorganizować na dowolnym terenie. Zasada misji jest prosta; jedna drużyna musi przejąć flagę, druga zaś obronić ją wraz ze swoją bazą. Misja jest uniwersalna i przypada do gustu każdemu z zawodników. Na niektórych terenach posiadamy budynki i inne pomieszczenia, które wymagają więcej umiejętności taktycznych od graczy. Korzystamy także z różnych „artefaktów”, dzięki którym jesteśmy w stanie urozmaicić każdą grę. Ale żadne słowa nie opiszą tych emocję jakie panują na grze. Dlatego zapraszamy by się przekonać!

 

sgsv

 

W zasadzie można by długi czas opisywać wszytkie możliwości gry w Sekcji Lasertag. Jeżeli macie jakiś swoje pomysły na scenariusze chętnie możemy dostosować je do terenu i broni. Dzięki unikatowym urządzeniam wypracowaliśmy senariusz na 5 GODZIN GRY, gdzie każdemu z uczestników przypisane jest inne zadanie. Najważniejszym atutem gry u nas jest możliwość sprawdzenia się w różnych zadaniach, gdzie stosowane są różne strategie. Sekcja Lasertag zapewni rozrywke dla każdego i na pewno wniesie pozytywne emocje w wasze życie.

 

sfa

 

Leave a Reply