Telefon:+48 537 782 858

Email: kontakt@sekcjalasertag.pl

• Gdzie będziemy grać we Wrocławiu

Czy Wrocław pasuje dla gry w lasertag?

Wrocław i okolice pozwalają nam prowadzić gry na wiele sposobów. Mnóstwo terenów leśnych, hal i boisk jakie można wynajmować dają możliwość znakomicie pobawić się i pograć w lasertag. W zależności od charakterystyki terenu dobieramy najbardziej odpowiednie scenariusze, a mamy ich naprawdę sporo

WPSMVXTJ

Taktyka gry w pomieszczeniach i lesie bardzo się różni. Dlatego na naszych szkoleniach z lasertagu pokazujemy jak działać w różnych sytuacjach, pracować w drużynach, bronić punkty i atakować z najmniejszymi stratami. Na termin zimowy będziemy prowadzać gry w krytych, ogrzewanych halach. Dla najbardziej zaprawionych i wytrwałych graczy zorganizujemy normalną wyjazdową grę za miasto, gdzie będziemy mogli założyć białe maskujące mundury i zagrać w najtrudniejszych warunkach. Dla naszego sprzętu to nic specjalnego. Karabiny były testowane przy -20 stopniach i zdały egzamin.

8028_plosh 2

Tym, czym w szczególności chcemy się pochwalić to komplet dmuchanych ścian – łatwo i w każdym miejscu jesteśmy w stanie w przeciągu kilku chwil zbudować mobilny poligon. Bez względu czy jest to obszar leśny, boisko piłkarskie czy hala sportowa możemy zaprojektować teren do gry. Wkrótce zmieścimy zdjęcia naszych przykładowych mobilnych poligonów, by móc na własne oczy zobaczyć jak ciekawie można wykorzystać niewielki obszar pod gry w lasertag.

43685

Leave a Reply