Telefon:+48 537 782 858

Email: kontakt@sekcjalasertag.pl

 • Kalendarz wydarzeń

  October 2019
  MTWTFSS
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31    
  « Sep   Nov »
 • Wydarzenia

  • No Events
 • Subskrybuj

 • FAQ

  Laser tag – co to jest?

   
  Przede wszystkim aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, spora dawka adrenaliny i mnóstwo pozytywnych emocji ! To zawsze jest zabawne i ciekawe! Poznaj nowych ludzi ! I oczywiście – jest to high-tech  taktyczna gra!

   

  A jak w to grać?

   
  To bardzo proste! Na samym początku każdy uczestnik gry przechodzi podstawowe szkolenie z obsługi sprzętu Lasertag. Następnie wybieramy scenariusz do rozegrania, otrzymujemy makietę broni i opaskę na głowę z czujnikami. Całość zestawu jest ze sobą zintegrowana. Na bieżąco statystyki przesyłane są do trenera kontrolującego przebieg gry.

   

  12

   

  Ilu graczy trzeba żeby rozpocząć grę?

   

  W grze minimalnie musi być 6 osób. Można przyjść ze swoją ekipą lub dołączyć do naszej gry. Im więcej osób tym ciekawiej.
   

  Gdzie odbywają się gry?

   

  Głównym obszarem rozgrywania gier jest rejon Dolnego Śląska. Jednak istnieje możliwość organizacji gry w dowolnym miejscu w kraju. Grywamy w miejscach wskazanych przez klienta lub można skorzystać z naszych wyznaczonych terenów. Wedle upodobań zapraszamy do podmiejskich lasów, opuszczonych budynków, hal, ruin gdzie klimat sprzyja realizmowi gry.
   

  Skąd będę wiedział,że zostałem trafiony?

   

  W zależności od wybranego scenariusza zapalają się lampki na głowie, bądź z karabinu wydobywa się charakterystyczny dźwięk informujący o trafieniu.
   

  Skąd wiadomo kto wygrywa?

   

  Dzięki czujnikom zamieszczonym na głowie zawodnika wysyłane są na bieżąco statystyki z pola bitwy. Widać dokładnie ile razy byliśmy trafieni i ile oddaliśmy celnych strzałów oraz kogo trafiliśmy. .
   

  Co muszę wziąć ze sobą na grę lasertag?

   

  Potrzebne Ci ubranie przede wszystkim wygodne aby swobodnie się poruszać i dopasowane do warunków pogodowych. Dobrze mieć coś na zmianę, bo będziesz dużo biegać. Nie zapomnij o wygodnych butach sprortowych lub wysokich chroniących kostki.
  Zawsze mozna wypożyczyć komplet kamuflażu u nas :).
   

  Czy istnieje możliwość rozszerzenia gry Lasertag o dodatkowe elementy?

   

  Mamy coś specjalnego dla graczy z zacięciem wojskowym jak i dla osób, którzy lubią zwiększona dawkę adrenaliny.
  Oferujemy: zasłony dymne, flary, granaty hukowe, granaty dymne itd…:)
   

  Czy ta gra jest bezpieczniej paintballu?

   

  – Tak! Absolutnie ! Czy chodzisz do sklepu? Używasz pilota do TV ? Dzięki nowoczesnej technologii wziąć udział w “strzelankach ” jest tak samo niebezpieczno, jak zmienić kanał w telewizorze , lub iść do supermarketu ! Przy naciśnięciu spustu, dajesz sygnał do nadajnika podczerwieni , które emituje impuls , jak skanery kodów kreskowych , czy zainstalowany w pilocie . Z kolei opasek na głowie szczytuje wiązkę podczerwieni przeciwnika i pilinguje trafienie i zaczyna łagodne wibrować i świecić się.
   

  Czy można grać w lasertag zimą?

   

  Oczywiście, grać w lasertag zimą jest możliwe i konieczne . Nasz sprzęt pracuje nawet w bardzo niskich temperaturach do -20

   

   

  Chciałbym zamówić grę jako prezent na urodziny dziecka (8-14 lat). Przez telefon powiedziano mi, że gra w paintball jest tylko od 10 lat. Czy mogę zamówić grę w Sekcji laser tag zamiast paintball ? W jakim wieku można grać w laser tag?

   

  Oczywiście, gra laser tag może być wspaniałym prezentem dla dzieci. Podczas takiego wydarzenia zostanie przeprowadzone szkolenie wojskowe z wykorzystaniem elementów sztuki przetrwania. Następnie zorganizujemy mini turniej strzelecki z całkowicie bezpiecznym sprzętem lasertag. A wszystko to w przyjaznej atmosferze, bo liczy się przede wszystkim zabawa.

 • Nowości